HAKKIMIZDA - AKIM ELEKTRİK AYDINLATMA
Akım Elektrik Hakkında

1980 yılından bu yana faaliyet gösteren bir şirket olarak, elektrik ve aydınlatma sektöründe toptan satış konusunda uzmanız.

İç Anadolu'da 15 yıldır faaliyet gösteren Akım Elektrik Aydınlatma, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayarak sektörde öncü bir konuma sahip.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve güçlü marka değeri ile "Önce Güven" sloganıyla en kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla sunmayı hedeflemektedir.


Serkan GÜRBÜZ

Şirket Sahibi

Misyonumuz, müşterilerimize her zaman kaliteli, güvenilir ve çevre dostu elektrik ve aydınlatma ürünleri sunarak, sektörde lider bir firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır.
Vizyonumuz, müşterilerimizin elektrik ve aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarak, sektörümüzde lider olmak ve müşterilerimizin güvenini kazanmaktır.
Elektrik ve aydınlatma sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikleri takip ederek çevreye duyarlı ve sürdürülebilir ürünler sunuyoruz. Amacımız, müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak için sürekli olarak kendimizi geliştirmek ve en iyi hizmeti sunmaktır.

Hikayemiz

1980

Elektrik Tamirciliği

Niğde'de, elektrik tamirciliği yaparak küçük bir işletme olarak faaliyet göstermeye başladık.

1990

Proje

işimizin büyümesiyle birlikte toptan ticarete yönelik bir strateji belirledik ve Niğde'deki toptancılık sektörüne adım attık.

2000

Toptancı Açılışı

Müşteri portföyümüzü genişleterek birçok farklı sektörde Niğde'deki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ürünlerimizi çeşitlendirdik.

2010

Hizmet Genişletme

büyüme hızımız arttı ve şirketimiz, Niğde başta olmak üzere İç Anadolu bölgesindeki birçok şehre hizmet vermeye başladı.

2020

İç Anadolu'ya Tedarik

Sektördeki rekabetin artmasıyla birlikte müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön plana çıkartarak sektörde liderliği hedefledik. Bu hedef doğrultusunda, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Niğde'deki müşterilerimize en iyi hizmeti sunma yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2023

İç Anadolunun En İyisi

Bugün, 40 yılı aşkın süredir Niğde'de elektrik sektöründe faaliyet gösteren bir toptancı olarak İç Anadolu bölgesinin en büyük elektrik ve aydınlatma toptancılarından biriyiz.